У зв’язку з несприятливими умовами силосування не раз рекомендувалася комбінація молочнокислих бактерій і меляси як силосу добавки. Цим гарантується силосування такий важко маси, що силосується, як бідній цукром або забрудненої трави. З нагоди навіть стверджують, що перетворення меляси відбувається практично без втрат. Якби це було так, був би відкритий біологічний вічний двигун (Perpetuum mobile) і була б отримана Нобелівська премія.

Загалом, до теорії. Практики розчаровані величезними витратами з її застосування у зв’язку з змусили замислитися результатами. Т.к. з одного боку, надійність дії залишає бажати кращого, з іншого боку, меляса перетворюється енергетично натуральним способом не без втрат для молочної кислоти.

Великі підприємства, які повинні гарантовано силосувати тисячі тонн основних кормів щорічно, утримуються від даного способу. Вони не можуть дозволити собі втрати корму.

Вчені також не можуть підтвердити обіцяний ефект (дивіться статтю: Використання меляси як силосу добавки чи дійсно має сенс? Доктора Ф. Вайсбаха)

 Ми не радимо використовувати мелясу в якості силосу добавки …

Меляса живить шкідників бродіння містяться в ній цукром, які викликають неправильне бродіння (маслянокислое)

меляса1

Меляса обсіменяє силос дріжджами (увага: загроза вторинного бродіння!)

Що міститься в мелясі цукор перетворюється не тільки в молочну кислоту. Широко поширена думка, що можна підвищити енергію силосу додаванням меляси, помилково. Результати експерименту не можуть цього підтвердити. В обробленому меласою силосі максимум на 0,1 МДж енергії лактації в кілограмі сухої маси більше, ніж у необробленому сравниваемом силосі.

Меляса дорога! При зазвичай практикуються кількостях 30 – 50 л на тонну зеленої маси. І ці кількості необхідно спочатку транспортувати. Норма витрати до 50 л меляси на тонну вимагає ефективної логістики.

Меляса як силосу добавка надто дорога, трудомістка в обігу і ненадійна в дії.

 … І рекомендуємо наступні альтернативи:

Меляса в змішаному раціоні або в годівниці приносить що є у ній енергію в корм без втрат!

Важко зброджувана силосуєма маса повинна силосуватись надійно діючими силосними засобами спрямованої дії. Для цього ми рекомендуємо використовувати KOFA® BP. Завдяки цьому ми можемо управляти процесом бродіння і уникати неправильного бродіння, зменшувати втрати енергії. Досить одного хорошого дозуючого апарату! Само собою зрозуміло, ці продукти не агресивні, не корозійні і є безпечним вантажем!

Не варто експериментувати. Віддайте перевагу науково обгрунтованої концепції, яка створює основні принципи дії наших продуктів. Відповідний продукт Ви можете швидко вибрати за допомогою огляду продукції.