cowsСпеціальний консервант для побічних  продуктів харчової промисловості (пивна дробина, барда, пресований жом, жом цукрових буряків)  KOFA BP – це препарат, спеціально розроблений для консервації побічних продуктів харчової промисловості (наприклад, пивна дробина, барда, пресований жом або жом цукрових буряків), який є сильнодіючим та простим у використанні. KOFA BP встановлює нові стандарти – він має той же ефект консервування, що і продукти, які виготовлені на основі концентрованих кислот, але він набагато легший у використанні.

KOFA BP: – легкий у використанні, сильнодіючий -особливе поєднання активних інгредієнтів – безпечний, довготривалий антибактеріальний ефект – некорозійний та безпечний Дозування KOFA BP залежить від передбачуваного терміну проміжного зберігання. Матеріал має зберігатися на твердій, чистій поверхні та має бути захищеним від контакту з водою.dozuvania  KOFA BP не можна змішувати з водою, оскільки при контакті з водою, він перетворюється на гель.  Якщо у вас є питання – запитайте нас, ми з радістю вам допоможем!

Обладнання для дозування
Для досягнення максимальної ефективності, KOFA BP необхідно рівномірно розподілити. Для повної обробки під час проміжного зберігання та силосування в силосній траншеї або на силосній панелі, дуже важливо, щоб добавка була внесена виробником побічних продуктів. Для здійснення силосування шляхом розташування в рукаві барда та цукрового буряка також технологічно можливо застосувати KOFA BP під час наповнення рукава.

Технічні характеристики
Склад:
Бензоат натрію, пропіонова кислота та пропіонат натрію
Щільність: 1,115 г/см3
Показник рН: біля 5.0

Зберігання:
KOFA BP необхідно зберігати в оригінальній упаковці в темному, прохолодному, місці, без заморозки. При таких умовах зберігання мінімум 2 роки після виробництва буде зберігатися його стабільність.
Дозвіл:
Активні інгредієнти KOFA BP дозволені згідно з поточними нормами ЄС щодо кормів (Регламент (ЄС) № 1831/2003) в якості технологічних добавок (консерванти або консервувальні силоснідобавки) для використання в кормах для тварин.
Упаковка:
Каністра (26 л)
Ящик (215 л)
Контейнер (1000 л)
Насипом (від 10000 л)