sipma-vyduvach_1

Подрібнювач рулонів SIPMA KRUK RB 1200 призначений для подрібнення, подачі або розтягнення рулону з соломи, сіна і силосу.

Універсальна конструкція подрібнювача дає можливість подавати рулони силосу або розстеляти солому в приміщеннях з інвентарем і на відкритій території.

Задня вантажна стінка, що запускається гідравлічним сервомотором дозволяє легко і швидко завантажувати рулони на машину.

Ножовий барабан подрібнює матеріал і забезпечує велику прохідну здатність і продуктивність машини.

Решітка, встановлена спереду ножового барабана, забезпечує рівномірну подачу матеріалу на барабан, захищає машину від закупорки і збільшує її міцність і надійність.

Трисекційний гідравлічний розподільник, керуючі важелі якого розташовані на робочому місці оператора, дозволяє повністю управляти процесом з сидіння трактора.

Регулятор проходження масла в гідравлічному розподільнику дає можливість керувати швидкістю підлогового транспортера. Це дозволяє підібрати лінійну швидкість транспортера до виду подрібнюваного матеріалу і забезпечує оптимальне використання експлуатаційних можливостей машини.

Гідравлічно-керований канал метання дозволяє направляти подрібнений матеріал безпосередньо в годівниці і регулювати радіус метання на відстань від 0,5 м (напр., при подачі корму) до бл. 15 м (напр., при розстелянні соломи).

Технічні характеристики

Модель

RB 1200 KRUK

Потужність, кВт (к.с.)

40 (50)

Обороти ВОМ, об./хв.

540

Максимальний радіус розстилання соломи, м

12

Максимальна висота подачі корму, м

1,2

Максимальна ширина подрібнюю чого рулонна, м

1,2

Максимальний діаметр подрібнюю чого рулонну, м

1,5

Мінімальний час подрібнення рулонну, хв.

2

Довжина вантажного кузова, м

1,35

Ширина вантажного кузова, м

1,3

Розміри
Довжина, м

3,4

Ширина, м

2,0

Висота, м

1,85

Вага машини, кг

1200