PP

Причеп в роботі

Причеп зерноперевантажувач 14т

Причеп зерноперевантажувач РР14

Причеп зерноперевантажувальний 20т

Причеп зерноперевантажувальний РР20

Призначення

Перевантажувальні причепи тип РР14 і PP20 призначені для транспортування зернових або кукурудзи від комбайнів до автомобілів з одночасним зважуванням. Завдяки швидкому перевантаженню, без необхідності під’їзду комбайнів до автомобілів, ці причепи дозволяють заощадити до 30% часу працюючих комбайнів. Електронна система зважування забезпечує облік кількості перевантажуваного зерна.

Нова технологія збору врожаю із застосуванням бункерів-перевантажувачів.

Технологія передбачає організацію процесу збору зерна із застосуванням в якості проміжної саморозвантажувальної ємкості бункера-перевантажувача зерна, який забезпечує вивіз зібраного зерна з комбайну та подальше перевантаження на краю поля в автотранспорт. Бункера агрегатуються з тракторами. Так як тракторна техніка переважно не задіяна у виробників зерна в період збирання вражаю на інших технологічних операціях, відповідно і не потрібно інвестувати додатково в ці машини. А застосування бункерів, завдяки колосальному ефекту зниження втрат часу (їх аналіз більш детально показаний нижче) підвищує продуктивність процесу збирання врожаю та скорочує витрати.

Бункера дозволяють забезпечити вивантаження комбайна без його зупинки, а це – не менше 15% загального часу збирання. Вони також виключають втрати часу на очікування комбайном обслуговуючого вантажного транспорту. На практиці досить часто бувають випадки зупинки процесу збирання врожаю через зрив своєчасної подачі автотранспорту. Будь-який збій (затримка розвантаження, поломки машини і т.д.) збільшують втрати часу. За умови «традиційної схеми збирання» вона збільшується також у випадках, коли з причин великої вологості ґрунту автомашини не можуть заїхати на поле і комбайни змушені для вивантаження доїжджати до межі поля в незалежності від ступеню завантаженості власного бункера. В середньому, як показує практика, загальні втрати часу комбайнів перевищують 30%.

Бункера працюють в складі зернозбиральної бригади безпосередньо на полі та забезпечують розвантаження комбайнів без їх зупинки, паралельно ходу збирання та є транзитною зоною для накопичення зерна. Розвантаження ж бункера займає не більше 5 хвилин.

Застосування накопичувальних саморозвантажувальних бункерів дозволяє скоротити потребу в зернозбиральних комбайнах на 30% та підвищити продуктивність наявного парку на понад 40%. Потреба в автотранспорті скорочується не менш як на 40%. При цьому знижуються не тільки інвестиційні витрати, але і прямі операційні затрати, так як значно менше витрачається коштів на ремонт техніки, ПММ. Зарплату і т.д.

З врахуванням вартості зернозбиральних комбайнів і бункерів (в залежності від їх типу) одного й того ж результату можна досягнути інвестуючи в основні засоби від 5 до 10 раз менше коштів. Вкладені інвестиції окупаються на протязі однієї літньої збиральної компанії.

Додаткове обладнання:

 • Ваги електронні
 • Друкувальний пристрій для друку результатів зважування
 • Брезент із стелажом
 • Управління механізмами маніпулятором електричним
 • Кольори, зазначені клієнтом
 • Вісь поворотнa в PP20
 • Нaсос ручний для підключення живлення гідрaвлічної стопи

Стандартне обладнання:

 • Гідравлічне керування механізмами
 • Гідравлічна стопа підпірна
 • Покажчик положення засувки горизонтального шнека
 • Допоміжні висипні отвори в горизонтальному і похилому шнеках
 • Гальмо стоянки
 • ВОМ
Ванатажопідйоність технічна (кг): 14 000 20 000
Ємність (м3): 19 28
Кількість осей: 1 2
Стандартний розмір шин: 30,5R32 800/45 R26,5
Довжина повна (мм): 7800 9000
Щирина повная (мм): 2950 3050
Висота (мм): 3450 3500
Час вивантаження (хв) (регулюється за допомогою засувок на горизонтальному шнеці, залежить від вологості зерна): 4÷7 4÷7
Гальмівна система: пневматична пневматична
Стандартний колір: червоний червоний
Межі робочого плеча (м): 4,5 4,21÷ 4,9